کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 325   |   تاریخ درج: Sunday, September 23, 2018   |   ساعت: 4:00 PM   |   منبع / نویسنده مطلب: مشاور رسانه ای اتحادیه

 

پیام تسلیت دکتر چمنی در پی حادثه تروریستی اهواز

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دست باف تبریز در پیامی به مردم ایران و خانواده‌ها و نزدیکان کشته‌شدگان و خانواده شهیدان حمله تروریستی اهواز تسلیت گفت.


 

به گزارش روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دست باف تبریز؛ رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دست باف تبریز در پیامی به مردم ایران و خانواده‌ها و نزدیکان کشته‌شدگان و خانواده شهیدان حمله تروریستی اهواز تسلیت گفت.

 

متن این پیام به این شرح است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ أَمواتاً بَلْ أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ

حادثه تروریستی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که با هدف به شهادت رساندن حافظان امنیت کشور و شهروندان بی دفاع ایران اسلامی صورت گرفت، بار دیگر چهره پلید دشمنان کوردل انقلاب اسلامی را نمایان ساخت. 

دشمنان قسم خورده انقلاب و عوامل بیگانه آن هماره تلاش می‌کنند با اینگونه تحرکات تروریستی در وحدت ملت ایران خلل وارد کنند، باید بدانند با هوشیاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور حرکات کور آنها هیچ گاه به نتیجه نخواهد رسید و دستاورد آن، پیوند و همبستگی بیش از پیش ملت ایران خواهد بود. 

مزدوران باید بدانند که ایران اسلامی مهد دلیرمردان و شیرزنانی است که در تاریخ مملو از شجاعت و ایثار خود، هیچ‌گاه ذره‌ای تهدید علیه دین و ملیت خود را برنتافته و در این مسیر گرانبها، شهادت را فیض عظیم و رستگاری جاودانی می‌داند.

اینجانب ضمن محکوم کردن این حملات تروریستی، شهادت جمعی از هموطنان عزیز را به ملت شریف ایران و تمامی خانواده‌های معزز این شهدای والامقام تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم و برای آن شهدای معزز علو درجات و برای تمامی بازماندگان صبر جمیل مسألت می‌نمایم. همچنین از درگاه الهی آرزوی سلامتی و شفای عاجل برای مجروحان این حادثه دلخراش را دارم.

اسماعیل چمنی
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف تبریز


 @dr_esmaeil_chamani

Share نسخه مخصوص چاپ