کد مطلب : Culture 'en' is a neutral culture. It cannot be used in formatting and parsing and therefore cannot be set as the thread's current culture.  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 442   |   تاریخ درج: Tuesday, April 10, 2018   |   ساعت: 8:00 AM   |   منبع / نویسنده مطلب: مشاور رسانه ای اتحادیه

 

تبریز میزبان گردهمایی گروه های هنری اقوام شد/تخفیف در خرید فرش

ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» بر مشوق ها و برنامه های گسترده برای برگزاری باشکوه رویداد ملی «تبریز۲۰۱۸» تاکید کرد.بر این اساس همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸، این کلان شهر به مدت چهار روز میزبان گروههای هنری از استانهای سراسر کشور و اقوام مختلف کشورمان خواهد بود.


به گزارش اتحادیه تولیدکنندگان و بافندگان فرش دستباف تبریز، بر این اساس همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه تبریز ۲۰۱۸، این کلان شهر به مدت چهار روز میزبان گروههای هنری از استانهای سراسر کشور و اقوام مختلف کشورمان خواهد بود.

حضور گروههای هنری از استانها و همچنین اقوام مختلف کشورمان در تبریز قطعا زمینه ساز آشنایی بیشتر گردشگران داخلی با تبریز و همچنین انگیزه ای برای حضور گردشگران و بازدید از هنرنمایی این گروههای هنری خواهد بود.
بر اساس دیگر مصوبه ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» مشوق هایی نیز در قالب عیدانه از اول تا بیست و پنجم اردیبهشت ماه برای گردشگران مسافر تبریز درنظر گرفته شده که می توان به تخفیف های ۵۰ درصدی هتل ها به گردشگران، و تخفیف در خرید کیف و کفش و فرش و سوغات و نیز ارائه خدمات رایگان موزه ها به مدت سه روز اشاره کرد.

گفتنی است جلسه ستاد ملی «تبریز۲۰۱۸» با حضور نمایندگان دستگاه های مسئول از جمله وزارت امورخارجه، معاون فرهنگی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل، مدیر گردشگری از شهرداری تبریز و نماینده ویژه استاندار به میزبانی معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی در تهران برگزار شد.

 

منبع : تبریزمدرن

 

انتهای پیام/

Share نسخه مخصوص چاپ